Szerepekből
Alexej Petrovics Fedotyik
Anton Pavlovics Csehov: A HÁROM NŐVÉR
Rendező: Tordy Géza Nemzet Színésze, Kossuth-díjas, kétszeres Jászai-díjas érdemes és kiváló művész
 
Bakarasznyi János
Benedek Elek: TÖBBSINCS KIRÁLYFI
Rendező: Krámer György Harangozó-díjas
 
Berkovics (szerepátvétel)
Molnár Ferenc: LILIOM
Rendező: Juhász Róza
 
Bud
Tennessee Williams: AZ IFJÚSÁG ÉDES MADARA
Rendező: Tordy Géza Nemzet Színésze, Kossuth-díjas, kétszeres Jászai-díjas, érdemes és kiváló művész
 
Chino
Leonard Bernstein: WEST SIDE STORY
Rendező: Vándorfi László
 
Detektív
Presser Gábor – Sztevanovity Dusán – Horváth Péter: A PADLÁS
Rendező Vándorfi László
 
Graberg (beugrás)
Henrik Ibsen: A VADKACSA
Rendező: Guelmino Sándor Jászai-díjas
 
Hitelező
Molnár Ferenc: A TESTŐR
Rendező: Iglódi István Kossuth - és kétszeres Jászai-díjas, érdemes művész
 
Horgasujjú Jakab
Kurt Weil – Bertold Brecht: KOLDUSOPERA
Rendező: Vándorfi László
 
Jézus Krisztus
Bakos Árpád – Tömöry Péter: POLÁNYI PASSIÓ
Rendező: Tömöry Péter
 
Kardos Pál
Márai Sándor: KALAND
Rendező: Málnay Levente Balázs Béla-díjas, érdemes művész
 
Medvegyenko
Anton Pavlovics Csehov: SIRÁLY
Rendező: Palásthy Bea
 
Mike
Paul Portner: HAJMERESZTŐ
Rendező: Palásthy Bea
 
Mike Hogan
Eugene O’ Neill: A BOLDOGTALAN HOLD
Rendező: Bajcsay Mária Jászai-díjas, érdemes művész
 
Morgó
Dúró Győző – Novák Péter – Rossa László: HÓFEHÉRKE ÉS A HÉT TÖRPE
Rendező: Lőrinc Katalin Harangozó-díjas
 
Narrátor
Nemeskürty István: REQUIEM EGY HADSEREGÉRT
Rendező: Hegyeshalmi László
 
Orbán Tivadar (beugrás)
Szilágyi László – Eisemann Mihály: TOKAJI ASZÚ
Rendező: Szilágyi Tibor Kossuth- és Jászai-díjas, érdemes és kiváló művész
 
Pierro
Márai Sándor: EGY ÚR VELENCÉBŐL
Rendező: Kubik Anna Kossuth – és Jászai-díjas érdemes művész
 
Postás, a szállító
Sarkadi Imre: OSZLOPOS SIMEON
Rendező: Szilágyi Tibor Kossuth- és Jászai-díjas, érdemes és kiváló művész
 
Rosencrantz
William Shakespeare: HAMLET
Rendező: Kerényi Imre Kossuth- és Jászai-díjas érdemes és kiváló művész
 
Táltos János
Gabnai Katalin – Rossa László: TÁLTOS JÁNOS
Rendező: Krámer György Harangozó-díjas
 
Telefonszerelő, Gyászhuszár (szerepátvétel)
Örkény István: KULCSKERESŐK
Rendező: Kéri Kitty
 
Téglagyári Megálló, a kutya (beugrás)
Csukás István: MIRR-MURR, A KANDÚR
Rendező: Juhász Róza
 
Témüller (szerepátvétel)
Presser Gábor – Sztevanovity Dusán – Horváth Péter: A PADLÁS
Rendező Mikó István Jászai-díjas
 
Török Bácsi
Móricz Zsigmond – Kocsák Tibor – Miklós Tibor: LÉGY JÓ MINDHALÁLIG
Rendező: Pinczés István
 
Vászka
Lev Tolsztoj: LEGENDA A LÓRÓL
Rendező: Krámer György Harangozó-díjas